Logo+48 798 494 858

Pomoc drogowa Niemcy

Niejeden z kierowców doświadczył nieprzyjemnej sytuacji, gdy zepsute w trakcie jazdy auto skutecznie uniemożliwiło kontynuowanie dalszej podróży. Część z nas była także uczestnikiem wypadku, w wyniku którego nie była możliwa dalsza eksploatacja samochodu. W takich przypadkach, niezbędne jest skorzystanie z usług wyspecjalizowanej pomocy drogowej. Jej spokojni i profesjonalni pracownicy, umiejętnie usuną niesprawny samochód z drogi, i odwiozą go we wskazane miejsce – pod dom klienta lub do wybranego warsztatu mechanicznego. Taka sytuacja może zdarzyć się zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami – chociażby u zachodnich sąsiadów. Warto wtedy skorzystać z pomocy drogowej w Niemczech, która zajmie się holowaniem Waszego samochodu w tych stresujących okolicznościach.

Holujemy rozbite i uszkodzone auta również na terenie Niemiec.

Holujemy rozbite i uszkodzone auta również na terenie Niemiec.

Kiedy przyda się pomoc drogowa w Niemczech?

W przypadku zdecydowanej większości awarii lub wypadków, niezbędna jest pomoc drogowa. Niemcy, będąc częstym kierunkiem, w jakim podróżują Polacy, nierzadko bywają także miejscem unieruchomienia ich pojazdów. Jeżeli przytrafi Wam się kolizja czy istotna usterka samochodu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Transportujemy samochody po wypadkach, kolizjach i awariach. Otwieramy pojazdy z zatrzaśniętym w środku kluczykiem. Wyciągamy auta z rowów czy bezdroży, gdzie trafiły na skutek zdarzenia drogowego bądź nadmiernej ufności kierowcy we wskazówki GPSu. W razie potrzeby, udzielamy także pierwszej pomocy i opiekujemy się poszkodowanymi do czasu przyjazdu odpowiednich służb.

Pomoc drogowa na terenie Niemiec

Oferowana przez nas pomoc drogowa w Niemczech zapewnia kompleksową opiekę 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +48 798 494 858. Od razu po zgłoszeniu naszego klienta, wyruszamy na wskazane miejsce, aby kompleksowo zająć się unieruchomionym autem. Czasami wystarczy drobna naprawa, przeprowadzona na miejscu, aby móc z powodzeniem kontynuować dalszą podróż. Jeśli doszło do poważniejszej awarii, lub auto uległo wypadkowi komunikacyjnemu, odholujemy Wasz samochód, korzystając z posiadanych lawet, przystosowanych do przewozu różnego typu pojazdów.

Sprostamy nawet najbardziej wymagającym zadaniom, skutecznie zabezpieczając samochód i Wasze mienie na czas przewożenia go na lawecie. Doradzimy, gdzie warto poddać naprawie zepsuty lub uszkodzony pojazd, a jednocześnie zapewnimy atrakcyjną cenę, która nie uszczupli Waszych finansów, oraz nie nadwyręży już nadszarpniętych awarią samochodu nerwów. Szczycimy się szerokim gronem zadowolonych klientów, którzy chętnie przekazują nasz numer pomocy drogowej w Niemczech swojej rodzinie i znajomym.

© 2022 Witold Urbaniak Car Assistance
Created by:

Używamy pliki cookies aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania z naszej strony.